SOBELENMİŞİM

Sevgili arkadaşım melissa2 beni sobelemiş. Sorular gene çok kazık, ama madem arkadaşım sobelemiş, hatırını kırmak olmaz.

 

 

Nelerden korkarsınız?

Yalandan çok korkarım. Yani yalan söylemekten de yalana maruz kalmak kadar korkarım.

 

 

Hayatta en çok neye değer verirsiniz?

Şu anda en çok kızıma değer veriyorum

 

 

Elinizde sihirli bir güç olsa neleri yok ederdiniz?

Sanırım hiç bir şeyi değiştirmezdim. Allah herşeyi olması gerektiği gibi yaratmış diye düşünüyorum, yani bu dünyada kötü ve çirkin şeyler olmalı ki iyinin ve güzelin farkı anlaşılsın, değeri bilinsin.

 

 

Arkadaşım nasıl olmalı?

Alçakgönüllü olmalı, anlayışlı olmalı, her zaman yanımda olacağını bilmeliyim ve en önemli arkadaş olabilmek için herşeyi konuşabilecek kadar güvenmeliyim.

 

 

Hayat nedir?

Elimden akıp giderken dur gitme diyemediğim ve hiç bir zaman olması gerektiği gibi değerlendiremediğimdir.

 

 

Aşk herşeyi affeder mi?

Evet aşk herşeyi affeder, hatta aşk öyle birşeydir ki hataları, yanlışları farketmezsin bile bence.

 

 

Aldatmak nasıl bir duygu?

Ben hiç aldatmadım çünkü bu benim altından kalkabileceğim bir duygu değil. Yani eğer eşimi aldatırsam bunun verdiği suçluluk ve aşağılık duygusu beni ye bitirir ve insanlıktan çıkarır diye düşünüyorum.

 

 

Gözlerini kapatıp on yıl sonrasını düşün

On yıl sonra ben solmaya başlamış bir gülken kızım yeni filizlenmeye başlamış bir gonca olacak, hayat böyle bişey işte. Umarım on yıl sonra sevdiğim herkes yanımda olmaya devam eder.Çünkü benim için geçen yıllar sevdiklerimin yaşlanması, hastalanması ve kaybedilmesi demek.

 

 

En çok kime saygı duyarsınız?

Benden yaşça büyük herkese saygı duyarım, iyi veya kötü farketmez, herkesi anlamaya çalışıyorum, anlayamadığım kişiler de var ama gene de saygı duymaya gayret ediyorum.

 

 

Dediğim gibi sorular çok kazık, acaba ben kimi sobelesem?...Yapabildiklerimbunlar Emine seni sobelesem kızmasın dimi arkadaşım?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !